UFO Elektronik | Hakkımızda

Hakkımızda

UFO Elektronik hakkında daha fazla bilgi...

Firma Profili

UFO Elektronik Mühendislik Limited Şirketi, bünyesinde çalışanları ile müşterilerine en iyi teknoloji çözümlerini sunmayı misyon edinmiştir.

Mevcut kadromuz içerisinde Yüksek Elektronik Mühendisi, görevleri ile ilgili olarak sertifikasyonlarını tamamlamış Elektronik Teknisyenleri, müşteri ilişkileri eğitimini tamamlamış Müşteri İlişkileri uzmanı bulunmaktadır.

Şirketimiz 300 m² lik kapalı alanındaki çalışmaları ve servis araçları ile sınırsız müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Doğru teknolojiyi kullanarak verimliliğiniz arttırmak.
Müşteri isteklerini eksiksiz ve hatasız algılayıp en uygun çözüm önerilerini sunmak.
Şirketimizin yetenek ve kapasiteleri ile müşterilerin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Vizyonumuz

Sektörümüz ile ilgili projelerinizi oluştururken, müşteri odaklı çalışarak, teknolojinin her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen, danışmanınız olmak.

Firma Tarihçesi

 • Kuruldu

  UFO Elektronik Mühendislik Limited Şirketi 1986 yılında UFO Elektronik olarak, ev elektroniği ürünlerine teknik ve satış sonrası hizmet vermek üzere kurulmuştur.

 • SONY Yetkili Servisi

  1990 yılında dünyanın önde gelen elektronik markalarından biri olan SONY Corp. nun Bursa yetkili servisliğini üstlenmiştir. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen şirketimiz, SONY yetkili servis ünvanını günümüze kadar başarı ile taşımıştır.

 • PANASONIC Yetkili Servisi

  1992 yılında yetkili servislik hizmeti verdiğimiz markalar arasına, PANASONIC’te katılmıştır.

 • Avrupa 7.si

  2003 yılında SONY Avrupa servisleri arasında yapılan teknik bilgi yarışmasında Avrupa 7. si olarak derecelendirilmiştir.

 • Dijital Güvenlik Hizmetleri

  Yine 2003 yılı içerisinde, UFO Elektronik Mühendislik Limited Şirketi, vizyonunu genişleterek, dijital güvenlik hizmetleri konusunda faaliyete geçmiştir.

 • Panasonic CCVE

  Şirketimiz 2006 yılında Dijital Güvenlik Sistemleri ile ilgili faaliyetlerine Panasonic CCVE ürünlerinin Bursa temsilciliğini eklemiştir.

 • XCARLink Türkiye Distribütörü

  2007 yılında XCARLink markalı ürünlerin Türkiye distribütörü olmuştur.

 • Yenilenebilir Enerji

  Günümüzde UFO Elektronik yenilenebilir enerji sistemlerinin ülkemizde projelendirmesi kapsamında gerek projelendirme gerekse ürün geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.